Leštění karosérie automobilu

Vlivem nepříznivých podmínek vnějšího prostředí dochází k porušování vrchní lakové vrstvy. Lak ztrácí lesk a je matný. Vyleštění karosérie automobilu umožňuje zachování vnějšího vzhledu Vašeho automobilu a ochrání jej před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Jestliže se však včas neobnoví vrchní vrstva, tak dojde k porušení druhé vrstvy atd. Vzhledem k tomu, že každá vrstva oxiduje, barva ztrácí lesk a je matná, začíná praskat a odlupovat se. Kromě toho, mohou být na laku i oděrky a škrábance.

Bláto, prach a drobný písek způsobuje, že lak na automobilu má zašlý vzhled. Působení slunečních paprsků má také negativní vliv, snižuje lesk karosérie automobilu.
Mechanické vyleštění karosérie automobilu je pokládáno za nejnamáhavější a drahé, uskutečňuje se s použitím leštícího stroje, na kterém jsou upevněny různé kotouče pro různé druhy past.
Záleží jen na Vašich představách – můžete si zvolit úplné obnovující, částečné a nebo jen ochranné vyleštění automobilu.

Opírajíce se o dlouholetou zkušenost při provádění podobných prací, používáme lešticí pasty firmy Meguair´s , vyrobené v USA.

Vyleštění karosérie – to je skutečně druhé narození Vašeho automobilu!